cserc.ifro.ir > منوی اصلی
  منوی اصلی     چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403   ورود  
اخبار
نشست مشترک پژوهشکده اکولوژی دریای خزربا اداره کل محیط زیست استان مازندران
شنبه 20 خرداد 1396
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر،صبح روز سه شنبه مورخه 2/3/96نشست مشترکی با حضور رئیس و چند تن از کارشناسان اداره کل محیط زیست استان مازندران و رئیس ، معاونین و کارشناسان پژوهشکده در سالن اجتماعات این مرکز صورت پذیرفت...

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر،صبح روز سه شنبه مورخه 2/3/96نشست مشترکی با حضور رئیس و چند تن از کارشناسان اداره کل محیط زیست استان مازندران و رئیس ، معاونین و کارشناسان پژوهشکده در سالن اجتماعات این مرکز صورت پذیرفت.

آقای دکتر نصرا..زاده ضمن ارائه توضیح کاملی از تجهیزات و توانمندیهای این مرکز ، به بیان عملکرد بخشهای تخصصی و پروژه های اجرا شده پرداخت و با برخورداری از آزمایشکاههای معتمد، آمادگی پژوهشکده را برای همکاریهای تحقیقاتی اعلام نموده است تا با تشکیل کارگروه مشترک در ایجاد تعامل و همکاری در راستای حفاظت محیط زیست قدم های مفیدی برداشته شود .قرار براین گردید که تفاهم نامه ای نیز بین دو مرکزبه امضا برسد. در پایان ،رئیس و کارشناسان اداره کل محیط زیست استان ، بازدیدی با هدف آشنایی بیشتر با امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی وفعالیت ها ی مرکز بعمل آوردند.

 

 


تعداد بازديد:546
Copyright (c) 2024 cserc.ifro.ir
Powered by taJan System Co