cserc.ifro.ir > منوی اصلی
  منوی اصلی     چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403   ورود  
اخبار
تودیع و معارفه سرپرست پژوهشکده اکولوژی دریای خزر
يک شنبه 26 دی 1395
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر روز یکشنبه 26دیماه ۱۳۹۵ مراسم تودیع و معارفه سرپرست پژوهشکده اکولوژی دریای خزر در سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور آقای دکتر پورکاظمی ریاست و دکتر مرتضائی رئیس محترم حوزه ریاست موسسه ،اقای دکتر رستمی مدیرکل محترم شیلات استان مازندران وبا شرکت سرپرست ،معاونین و مدیران بخشهای تحقیقاتی و ستادی و کارشناسان این مرکز در سالن اجتماعات برگزار گردید،نخست دکتر پرافکنده، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین ، طی گزارشی به فعالیتهای انجام یافته طی دوسال اخیر اشاره کردند.

 اقای دکتر رستمی مدیرکل محترم شیلات استان نیز ضمن تشکر از همفکری و همدلی در جهت اعتلای تحقیقات تاکید فرمودند، سپس آقای دکتر پورکاظمی طی حکمی آقای دکتر نصرالله زاده را به سمت سرپرست جدید پژوهشکده منصوب نمودند. آقای دکتر پورکاظمی همچنین برای آقای دکتر نصرالله زاده در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرده و خواستار همکاری و همدلی مدیران بخش­های تخصصی، ستاد، کارشناسان و کارکنان با ایشان در جهت نیل به اهداف پژوهشی پژوهشکده با توجه به رویکرد­های جدید سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و نیز موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در ارائه و اجرای پروژه های تحقیقاتی کاربردی، شدند. در ادامه این مراسم آقای دکتر نصرالله زاده ضمن قدردانی از آقای دکتر پرافکنده ،بخشی از برنامه­های خود را ارائه نمودند. مراسم با ذکر صلواتی خاتمه یافت.

 


تعداد بازديد:626
Copyright (c) 2024 cserc.ifro.ir
Powered by taJan System Co