cserc.ifro.ir > منوی اصلی
  منوی اصلی     چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403   ورود  
اخبار
اولین جلسه هم اندیشی کارشناسان پژوهشکده اکولوژی دریای خزر با اداره کل شیلات مازندران درخصوص پرورش ماهی در قفس
دو شنبه 11 مرداد 1395
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر، اولین جلسه هم اندیشی کارشناسان پژوهشکده اکولوژی دریای خزر با اداره کل شیلات مازندران پیرامون تشریح خدمات تفصیلی ارزیابی اثرات زیست محیطی برای پرورش ماهی در قفس در منطقه جنوب دریای خزر در سالن جلسات این مرکز برگزار گردید...

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر، اولین جلسه هم اندیشی کارشناسان پژوهشکده اکولوژی دریای خزر با اداره کل شیلات مازندران پیرامون تشریح خدمات تفصیلی ارزیابی اثرات زیست محیطی برای پرورش ماهی در قفس در منطقه جنوب دریای خزر در سالن جلسات این مرکز برگزار گردید.

در این جلسه بند های شرح خدمات مورد بحث قرار گرفت. از اهم موضوعات مورد بررسی در این جلسه انجام ارزیابی تفصیلی اثرات زیست محیطی برای پرورش ماهی در قفس بصورت منطقه ای در سواحل استان مازندران بوده و پی آیند آن با شروع فعالیت های هر سایت، ارزیابی اجمالی آن مطابق با فرمت سازمان حفاظت محیط زیست کشورصورت پذیرد. در ضمن برخی از بند های مربوطه بواسطه عدم کاربری در محیط آبی دریا نیز اصلاح شد، سپس مقرر گردید که نتایج بررسی این جلسه نیز طی نشستی با کارشناسان اداره کل سازمان حفاظت محیط زیست استان مازندران به شورا گذاشته شده ،سپس نهایی گردد.

 


تعداد بازديد:698
Copyright (c) 2024 cserc.ifro.ir
Powered by taJan System Co