cserc.ifro.ir > منوی اصلی
  منوی اصلی     چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403   ورود  
اخبار
نشست مشترک کارشناسان پژوهشکده و مرکز مطالعات آب دریای خزر
يک شنبه 20 تیر 1395
برای اشنائی هرچه بیشتراز ظرفیت‏های نیروی انسانی متخصص، امکانات آزمایشگاهی و تجهیزات اندازه‏گیری‏های میدانی طرفین در جهت برقراری و همکاری..

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر برای اشنائی هرچه بیشتر از ظرفیت‏های نیروی انسانی متخصص، امکانات آزمایشگاهی و تجهیزات اندازه‏ گیری‏ میدانی طرفین در جهت  برقراری و همکاری در اجرای پروژه ‏های تحقیقاتی-کاربردی مورد نیاز نشستی با حضور رئیس و تنی چند از کارشناسان دو مرکز روز یکشنبه بیستم تیر ماه سال جاری در سالن اجتماعات  پژوهشکده برگزار گردید.

 

در این نشست ابتدا معاون تحقیقاتی  پژوهشکده  با اشاره به وسعت استان و محدوده دریایی، به توصیف امکانات، تجهیزات و خدمات پژوهشکده پرداخت .

سپس رئیس مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر استان  تاریخچه‌ای از آن مرکز ارائه نمود و سپس به تشریح اهداف و سیاست‌های آن پرداخت و با بیان این ‌که منابع آبی از جمله دریا از فرصتهای ارزشمند استان محسوب می شود و پژوهشکده اکولوژی خزر در همین حوزه در حال فعالیت است، خواستار همکاریهایی در زمینه  انجام پایش‏های میدانی مشترک دریایی، استفاده ازظرفیت‏های نیروی انسانی متخصص، امکانات آزمایشگاهی و تجهیزات اندازه ‏گیری‏های میدانی طرفین، بهره‏مندی طرفین از امکانات مشترک یکدیگر از قبیل توانایی‏های فکری،تجربی، پژوهشی و کتابخانه‏ ای و .....شدند.

در پایان این نشست،بازدیدی از کلیه بخشهای تخصصی پژوهشکده  نیز صورت پذیرفت.تعداد بازديد:724
Copyright (c) 2024 cserc.ifro.ir
Powered by taJan System Co